ZPRÁVY:  Přírodní alternativa k steroidům. Poprvé u nás! Vybuduj svaly a zbav se tuku jako hollywoodské hvězdy! 

Tuto zprávu zveřejnil Mens Health Life, aby poukázal na pravdu, která se skrývá za dietami celebrit. 
BY PETR HOLAN 
Náš reportér Petr Holan zkoumal novou metodu výstavby svalů, která rychle nabývá na popularitě mezi hollywoodskými trenéry a jejich klienty. 

(MHL) V posledních několika měsících naši čtenáři šílejí po novém přípravku, který pomáhá mužům shodit kilogramy a získat skvělé svaly za méně než měsíc. Dokonce se i celebritám, jako jsou Dwayn "The Rock" Johnson a Jason Statham, podařilo shodit kilogramy a vybudovat neskutečné svaly pomocí tohoto přípravku.

Je dokázáno, že tento přípravek zbaví vaše tělo toxinů a pomůže vám spálit tukové usazeniny a vybudovat mohutné svaly. Je to vražedná kombinace pro neskutečné svaly. V tomto článku Ti odhalíme, jak tohle řešení působí a proč si zaslouží speciální zprávu. 

Víme, že Ti výstavba svalů často připadá jako neuskutečnitelná mise. My v Men's Health Life jsme otestovali různé populární metody výstavby svalů a zdá se, že jsou všechny předražené a že žádná z nich nefunguje tak, jak by měla. Důvod číslo 1, proč tyto metody nejsou účinné, spočívá v tom, že většina z nich vnucuje nereálná omezení Tvým každodenním návykům. Některé z nich vyžadují příjem neskutečného množství proteinů, zatímco jiné kladou důraz na důležitost sacharidů. V obou případech musíš udělat dramatické změny ve svém jídelníčku. V rámci této speciální zprávy nakoukneme hlouběji do tohoto nového a slibujícího trendu, o kterém si myslíme, že se jednoduše používá a přináší skutečné výsledky. 

Trenéři tuto kombinaci nazývají "přírodní alternativou k steroidům", která Ti pomůže vybudovat silné svaly, dokud spaluješ tuky...

Přípravek, o kterém je řeč je Epic Mass XXL. Možná jste už četli o této metodě, nebo o ní slyšeli v televizi, kde byla představena jako úplně bezpečné a účinné "tajemství", které používají celebrity a kulturisté všude ve světě. Dnes Ti odhalíme, jak můžeš vybudovat svalnaté tělo za méně než měsíc. V této speciální zprávě se dozvíš všechno, co potřebuješ vědět o této nové, slibující metodě: Epic Mass XXL náplastech. 

Největší hollywoodské hvězdy používají Epic Mass XXL, přírodní řešení pro svaly, aby se zbavily přebytečných kil a vybudovaly svaly pro své akční filmy. 

Epic Mass XXL je založený na vysoce účinných složkách, což ho dělá skutečnou hvězdou pro výstavbu svalnatého těla. Pokud jsi skeptický, věz, že nejsi jediný. Když jsme poprvé slyšeli o této kombinaci, která spaluje tuky a podílí se na výstavbě svalů, taky jsme si mysleli, že jde o čirý podvod. 

Přesto, že jsme pochybovali o účinnosti Epic Mass XXL náplastí, bezpočet pozitivních příběhů, které se k nám dostávaly ze všech světových stran, nás přinutily, abychom se věnovali podrobnějšímu rozboru. Zaujal nás zejména fakt, že si uživatelé všímali výsledků, aniž by přitom museli změnit svůj životní styl nebo stravovací návyky. Požívej Epic Mass XXL a rozjeď vlastní mašinérii pro výstavbu svalové hmoty. 

Adam Novotný z Brna nám napsal, jak se mu podařilo shodit 4 kg tuku a získat 7 kg svalové hmoty za pouhých 5 týdnů pomocí Epic Mass XXL náplastí. Podívej, co napsal na svém blogu: 

"Nemohl jsem uvěřit, jak snadné to bylo. Vůbec jsem nemusel změnit své stravovací návyky nebo svoji denní rutinu. Aplikoval jsem jednu náplast denně a tuk mizel jako pára! Doslova přes noc jsem si vypracoval svaly. Teď mám svaly, o kterých jsem ani netušil, že existují. No a nejlepší ze všeho je pekáč buchet. Holky to prostě zbožňují"

ESPNEpic Mass XXL
se objevil v různých sportovních časopisech jako náplasti, které zvyšují sportovní výkon a urychlují růst svalů. 
Dokonce i tým Men's Health Life vyzkoušel Epic Mass XXL náplasti na sobě. Já jsem se přihlásil jako pokusný králík, protože jsem se měl zúčastnit fitness soutěže, kvůli čemuž jsem musel zhubnout a nabrat svalovou hmotu. Rozhodl jsem se objednat několik balení najednou, abych získal výhodnější cenu, takže jsem vlastně dostal obrovskou slevu. Vzal jsem jen tolik, kolik jsem potřeboval na test, a zbytek jsem rozdělil kolegům. Ukázalo se, že jsem se správně rozhodl. Existuje sice spousta nabídek týkajících se různých suplementů pro nabrání svalové hmoty, ale já si vybral tyto stránky, protože jde o jednoho z nejvěrohodnějších a nejspolehlivějších distributorů na trhu. Na rozdíl od většiny suplementů pro nabírání svalové hmoty, které mají nízký obsah potřebných extraktů, tento výrobce nabízí jeden z nejkoncentrovanějších a nejryzejších přípravků na trhu. Všichni z Men's Health Life týmu se shodli na tom, že by mi tento přípravek mohl přinést nejlepší výsledky. 

Epic Mass XXL je jeden z nejkoncentrovanějších a nejryzejších přípravků pro výstavbu svalů na trhu. Všichni jsme byli toho samého názoru, že mi tento přípravek přinese nejlepší výsledky. 

Je vědecky dokázáno, že Epic Mass XXL (Tohle je první krok mého testovacího procesu. Epic Mass XXL náplasti rozšiřují cévy a tím způsobem podporují budování svalové hmoty. Jsou úplně legální, bezpečné a nevyvolávají žádné vedlejší účinky, na rozdíl od steroidů.) 
 • Zlepšuje sportovní výkon a sílu
 • Rozšiřuje cévy a kapiláry, čímž zlepšuje cirkulaci ve svalech
 • Urychluje příjem výživných látek do svalů, díky čemuž dochází k rychlejšímu budování čisté a pevné svalové hmoty
 • Dodává Tvým svalům definici a sílu 
 • Má pozitivní dopady na sexuální výkon (Vůbec si nedělám legraci, ten nejdůležitější sval se taky zvětšil, asi kvůli rozšířeným cévám.) 

Přesto, že jsme byli dost skeptičtí, chtěli jsme zjistit, jestli je tento přípravek skutečně tak účinný, jak to všichni tvrdí. Z příběhů uživatelů jsme se dozvěděli, že Epic Mass XXL přináší optimální výsledky, když jde o výstavbu svalové hmoty. Tento přípravek je navržený tak, aby nejen napomáhal redukci tělesné váhy a dodával energii, ale zároveň povzbuzoval spalování tvrdohlavého tuku a umožnil tělu, aby účinněji odbourávalo kalorie. Proto jsme se rozhodli projít dalším krokem testovacího procesu. 

Je vědecky dokázáno, že Epic Mass XXL (Tohle je druhý krok mého testovacího procesu. Bylo na čase spálit tuk a povzbudit detoxikaci. To má klíčový význam! Používání Epic Mass XXL náplastí každých 24 hodin skutečně urychlilo budování mých svalů.) 
 • Napomáhá spalování tukových usazenin 
 • Bojuje proti poškození svalů 
 • Zvyšuje energii a bojuje proti únavě 
 • Spaluje tuk dokonce i v klidovém stavu 
 • Zbaví Tě oteklého, "baculatého" vzhledu 
 • Pomáhá tvarovat svaly a získat svalovou definici 

Epic Mass XXL náplasti dorazily 3 dny ode dne online objednání. Přijal jsem zásilku a zaplatil menší částku za poštovné. 
Abych je otestoval, každodenně jsem aplikoval jednu Epic Mass XXL náplast a opakoval postup po dobu dalších 4 týdnů. 

 1. Aplikuj Epic Mass XXL náplast na čistou pokožku 
 2. Po 24h odstraň náplast a aplikuj novou na jiné místo 

TOHLE JSOU MOJE VÝSLEDKY - 7 KG SVALOVÉ HMOTY ZA POUHÝ MĚSÍC: 

První týden: 

Po týdnu používání jsem zůstal ohromený rychlými a dramatickými účinky. Měl jsem víc energie a nebyl jsem unavený jako dříve. Je to vítaný vedlejší účinek Epic Mass XXL náplastí -  jsou schopné zvýšit energetickou hladinu. Fakt jsem se cítil fantasticky a nejlepší ze všeho bylo to, že jsem nemusel měnit nic ve své každodenní rutině. 

Sedmý den jsem vstoupil na váhu (tu novou, digitální, která měří svaly a tuk) a nemohl jsem věřit vlastním očím - získal jsem 1,5 kg svalové hmoty. Pořád jsem ale nebyl úplně přesvědčený. Říkají, že na začátku určitých posilovacích programů dochází k velké ztrátě vody a rychlému nabírání svalů. Chtěl jsem zjistit, jestli získám svaly i během dalších týdnů. Zatím všechno šlo líp, než jsem čekal! Po dlouhé řadě let jsem zase vážil 82 kg! 

Druhý týden:

Po 2 týdnech používání těchto náplastí jsem měl víc energie, navíc jsem spal líp a klidněji než kdy před tím. Už jsem se neprobouzel v noci, ani se nepřevaloval z boku na bok, protože se moje tělo konečně mohlo uvolnit (myslím si, že to bylo výsledkem lepší cirkulace). Stejným způsobem se mi podařilo shodit další 3 kg tuku, díky čemuž jsem za pouhé 2 týdny spadl na 79 kg. Sixpack se už začal rýsovat, což se hrozně líbilo mé holce. 

Pomalu jsem se přesvědčoval o tom, že v případě tohoto přípravku pro svaly nejde o pouhý podvod. 

Třetí týden:

Po 3 týdnech jsem se zbavil všech svých pochybností! Získal jsem neuvěřitelných 5 kg čisté svalové hmoty a shodil 4 kg tuku. Zmizel všechen tuk na bočních částech břicha. Moje břicho bylo natolik vypracované, že jsem konečně měl pekáč buchet! Tento přípravek je skutečně neuvěřitelný. Zbavil jsem se tuku a zároveň vznikly NESKUTEČNÉ svaly. 

Stále jsem byl plný energie. U podobných programů většinou začínáš ztrácet energii kolem třetího týdne. V případě Epic Mass XXL moje energetická hladina neklesala. Ba naopak, ze dne na den jsem měl víc energie! Také jsem si všiml, že se moje tělo rychleji zotavuje po cvičení a že mě už netrápí žádné záněty, ani nepříjemné bolesti svalů. 

Čtvrtý týden:

Po čtvrtém týdnu jsem byl úplně ohromený konečnými výsledky. Získal jsem neuvěřitelných 7 kg svalové hmoty od té doby, co jsem začal používat skvělé Epic Mass XXL náplasti. Teď je všichni v Men's Health Life chtějí vyzkoušet. Během čtvrtého týdne jsem shodil další 3 kg, vedle 7 kg svalů, které jsem získal. Byl jsem sebevědomý a připravený pro fitness soutěž, která mě čekala. Určitě budu pokračovat v používání tohoto přípravku, protože přináší trvalé výsledky, je účinný při výstavbě svalů, navíc pomáhá k získání a udržení svalové hmoty. 

DŘÍVE na začátku 

Po 4 týdnech používání výrobku 

"Nemohl jsem být šťastnější. Získal jsem 7 kg svalové hmoty za pouhé 4 týdny. Bez jakýchkoliv diet! Bez náročného tréninku!"

Na závěr: Pokud se chceš zbavit tuku a získat svalovou hmotu, ale nejsi si úplně jistý o účinnosti tohoto přípravku, budeš ho muset sám vyzkoušet. Na základě vlastního pokusu provedeného pro Men's Health Life, můžu potvrdit, že jsou výsledky skutečné. Náš tým byl zprvu také skeptický, ale brzy jsme se přesvědčili o opaku. Po provedení výzkumů můžeme říct, že lidé pomocí této metody skutečně dosahují výsledků. 

Pomocí Epic Mass XXL náplastí se skutečně můžeš zbavit tukových usazenin a vypracovat si svaly. Podařilo se nám s distributorem domluvit speciální nabídku pro naše čtenáře. Teď můžeš získat obrovskou slevu a objednat za nejvýhodnější možnou cenu. 

DŮLEŽITÁ INFORMACE: *Testy byly prováděny celý měsíc, takže je důležité projít všemi 30 dny tohoto programu, abys mohl dosáhnout podobných výsledků. 

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA POUZE PRO NAŠE ČTENÁŘE! 

DOKUD VYDRŽÍ ZÁSOBY (Pospěš, sleva pořád trvá) 
Sleva pořád trvá. Reaguj hned! 

ZAPAMATUJ SI, POUŽÍVEJ PŘÍPRAVEK KAŽDODENNĚ PRO EXTRÉMNÍ VÝSLEDKY! 

19 komentářů
Josef
 • a few seconds ago
Brácha má problémy s nadváhou již od dětství a lékaři říkali rodičům, že musí nabrat svalovou hmotu. Doufám, že tohle pomůže. Děkuju Mens Health
Petr
 • a few minutes ago
Kámoš používal tento přípravek a doporučil mi ho před 3 týdny. Objednal jsem ho a zásilka dorazila za 3 dny. Výsledky jsou zatím skvělé a nemůžu se dočkat, až uvidím, co mi přinese 4. týden
Kuba 
 • a few minutes ago
Odkládám posilování již 2 měsíce a dnes konečně nastal čas, abych začal. Objednal jsem hned 2 balení a teď jdu cvičit 30 minut! Děkuju Mens Health za motivaci. S pozdravem, Kuba 
Tomáš 
 • a few minutes ago
Tato věc je neuvěřitelná! Můj nejlepší kámoš Ivan podstoupil tento program, shodil dost tuku a skvěle si vypracoval svaly...nemohl jsem tomu uvěřit, tak jsem začal pátrat a narazil na tento článek. Navíc je zlevněné, pamatuju si, že Ivan zaplatil plnou cenu a byl víc než spokojený...nesmím mu říct, že je teď dvakrát levnější. Tohle je neskutečné, děkuju mockrát. 
Filip 
 • a few minutes ago
Připadá mi to fakt jednoduché, už cvičím, takže mi trochu pomoci asi nebude na škodu...tohle je skvělá příležitost, abych vyzkoušel 
Michal
 • a few minutes ago
Jsem nadšený! Konečně metoda, která zvedá optimismus. Objednal jsem, napíšu, až ho vyzkouším 
Miloš
 • a few minutes ago
Jsem rád, že jste udělali rešerši o výrobcích, protože ve většině případů jde o úplnou kravinu. Objednal jsem přesně tento přípravek, který jste doporučili, a nemůžu se dočkat, až ho vyzkouším. 
Jaromír 
 • over an hour ago
Objednal jsem svá první balení před několika týdny a péče o zákazníky je fantastická. Hodlám pokračovat...no a tato metoda je přesná jako hodinky. 
Zdenda
 • over an hour ago
Objednal jsem před 3 dny a dnes mi dorazilo! dám vědět, jak se mi daří, Adame...no a jo, skvěle ses vypracoval! Bravo! 
Karel
 • over an hour ago
My s manželkou jsme se domluvili spálit tuk, no a já fakt chci nabrat svalovou hmotu, protože máme navštívit příbuzné, které jsme neviděli 25 let. Už jsme objednali a oba vyzkoušíme, díky! Rodina Janků. 
Ivan
 • over an hour ago
Díky za zprávu. Už jsem leckde viděl reklamy, ale zatím jsem nenašel odvahu to vyzkoušet. Díky ještě jednou! 
Honza 
 • a few hours ago
Podotkl bych, že existují přípravky, jejichž složky nejsou ani autentické, ani kvalitní. Snad jsi se o tom mohl zmínit ve svém článku. Je ale dobře, že přípravek, který doporučuješ, vyrábí spolehlivá firma, která nabízí služby pětihvězdičkové kvality. Taky jsem používal přípravek, o kterém píšeš. 
Jiří 
 • a few hours ago
Vypadá to, že sleva stále trvá! Pospěšte, dokud můžete
Ivan
 • a few hours ago
Tato věc je vynikající! nemohl jsem tomu věřit, musel jsem to trošku vypátral, a tak jsem objevil tento článek. Nemůžu věřit, že jsou pořád ve slevě. Kámoš vyzkoušel a byl nadšený...A co teprve, kdyby věděl, že může získal slevu...to by teda bylo nadšení! Tohle je skvělé, děkuju mockrát! 
Klára
 • a few hours ago
P.S. Info pro všechny ženy, které si to čtou - zjistila jsem, že tohle skutečně funguje, moje 22letá ségra je používá celé měsíce...klidně vyzkoušejte! 
Michal
 • a few hours ago
2 měsíce jsem se ulejval, tak jsem si říkal, že objednám svůj exemplář již dnes, hned po přečtení tohoto článku. Objednal jsem zásoby na 5 měsíců. Dám vědět o výsledcích. 
Péťa
 •
Viděl jsem tento přípravek v televizi, ale nevěděl jsem, jak ho jde objednat...naštěstí jsem objevil vaše stránky, navíc jste měli slevu. používám již měsíc a musím říct, že tohle skutečně funguje...Mé výsledky jsou neuvěřitelné...díky moc za tento článek. 
Jiří 
 • a few hours ago
My s kámošem čekali, až tohle vyjde na veřejnost. Hodně štěstí všem, kteří používají tento neuvěřitelný přípravek. 
Luboš
 • a few hours ago
Skutečně to funguje? Rád bych shodil nějaké to kilo a nabral svaly, chci vypadat líp bez trička. Už jsem objednal.